Autori

Allender Dan B.

Úvod Allender Dan B.

Dr. Dan Allender získal titul M. Div. na Westminster Theological Seminary a doktorát z poradenskej psychológie na Michigan State University. Sedem rokov vyučoval na Grace Theological Seminary a osem rokov na Colorado Christian University. V súčasnosti pôsobí ako prezident a profesor poradenskej psychológie na Mars Hill Graduate School v Seattli v štáte Washington. Je tiež zakladateľom a riaditeľom Wounded Heart Ministries, PLLC, kde vo veľkej miere cestuje a prednáša s cieľom predstaviť svoj unikátny pohľad na zotavenie sa po sexuálnom zneužívaní, lásku a odpustenie a iné s tým súvisiace témy. Je autorom diela Wounded Heart (Zranené srdce), The Healing Path (Cesta uzdravenia). S manželkou Rebekou žijú v oblasti Puget Sound a majú tri deti Annie, Amandu a Andrewa.

Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
Nepopsaný list

Nepopsaný list

Poznej svůj příběh

Utvářej svou budoucnost

Skladom
9,50 € 10,30 €
VýpredajCesta uzdravení

Cesta uzdravení

Nie je vždy ľahké pochopiť mocné pravdy, ktoré uzdravujú srdce, najmä, keď sami zraňujete. Dan Allender píše tak obratne a s takým nadhľadom, že nebudete ešte ani v polovičke, a už zistíte, že ste sami na ceste uzdravenia.

Skladom
2,- € 6,- €
Zraněné srdce - Jak se vyrovnat se sexuálním zneužitím?

Zraněné srdce - Jak se vyrovnat se sexuálním zneužitím?

Když jsem psal tuto knihu, měl jsem před očima tváře bezpočtu mužů a žen, s nimiž jsem o jejich zranění hovořil. Jejich životy pro mě byly poučením a lámaly mé srdce. Mnozí z nich ze stránek této práce uslyší ozvěnu našich rozhovorů. Ani jim nemohu dost poděkovat…

Dan B. Allender

 

1 kus
11,50 € 12,75 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2022 © Porta Libri