Autori

Ponuka pre skupiny

Úvod Inklings

„Inklingovia“ bola skupina študentov a ich profesorov na univerzite v Oxforde, ktorej členmi boli C. S. Lewis, J.R.R. Tolkien, Owen Barfield a mnohí ďalší. Stretávali sa, aby si navzájom čítali nedokončené diela, rozprávali sa o knihách a starovekých mýtoch. Tolkien o názve „Inklings“ povedal, že je to slovná hračka o ľuďoch, ktorí majú len „vágne tušenia o dôležitých veciach“ a tiež o tých, ktorí sa „ponárajú do atramentu“. Preto sa názov hodil pre skupinu hľadačov, ponorených v rozhovore o myšlienkach a dielach, ktoré sú „na polceste“. Väčšina z nás nie sú spisovatelia a básnici, ale všetci sme ľudia s vágnym tušením, naše myšlienky a naše životy sú tiež „na polceste“. Preto potrebujeme niekoho, kto bude načúvať nášmu nedokončenému príbehu, kto bude našim spolupútnikom, kto nás bude postrkovať, aby sme ďalej písali príbeh nášho života, ako súčasť oveľa väčšieho príbehu tohto sveta a jeho Stvoriteľa (tak ako musel Lewis postrkovať Tolkiena, aby už konečne dopísal ohromne rozkošatený príbeh Pána prsteňov...:-)

 

Vydavateľstvo Porta libri a občianske združenie D3 podporujú malé skupiny študentov a mladých ľudí, ktorí chcú čítať, rozmýšľať, pýtať sa a načúvať. Týmto mladým „inklingom“ ponúkame:

  • Balíček výrazne zľavnených kníh pre diskusné skupiny mladých ľudí.
  • Osobnú návštevu autorov či editorov a ich pomoc pri naštartovaní série stretnutí, či účasť na záverečnom stretnutí otázok a odpovedí.
  • Individuálny mentoring a podporu pri duchovnom raste a čítaní Biblie.


PONUKA PRE SKUPINY:

 

balíček siedmych kníh

„ZASKOČENÝ PRÍBEHOM - Študijná antológia diela C. S. Lewisa“

 

len za 65


(bežná cena za
7ks je 139 €)

 


Pre zaslanie balíčka sa zaregistrujte tu: 

Copyright 2014 - 2024 © Porta Libri