Autori

Warren Rick

Úvod Warren Rick

Rick WarrenDr. Rick Warren je zakladajúcim pastorom a kazateľom cirkevného zboru Saddleback Church v Kalifornii. Toto spoločenstvo sa odtiaľ rozrástlo do celého sveta a dnes do siete cirkevných zborov patrí viac ako 30 000 ľudí. Dr. Warren ako teológ prednášal na univerzitách v Oxforde, Cambridge, Harvard a mnohých ďalších. Ako vizionár a expert na globálne trendy pravidelne poskytuje poradenstvo pre OSN Kongres Spojených štátov, Ekonomické fórum v Davose, TED konferenciu, Aspen Institute a iné významné inštitúcie.

Rick Warren okrem knihy Život s jasným cieľom (Porta libri 2005, 2014) napísal knihu Zbor s jasným cieľom (Porta libri 2006) a spolu s tímom svojich spolupracovníkov napísal knihu Danielov plán (Porta libri pripravuje do vydania v roku 2015), ktorá revolučným spôsobom pozýva ľudí západného sveta k zdravému životnému štýlu na všetkých úrovniach ľudského života.

Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 3 z celkových 3
AkciaŽivot s jasným cieľom, 2. doplnené vydanie, Mierne poškodená kniha

Život s jasným cieľom, 2. doplnené vydanie, Mierne poškodená kniha

Kniha je v hornej časti buchnutá, pozri foto.

1 poškodený kus
6,- € 10,90 €
Zbor s jasným cieľom

Zbor s jasným cieľom

Kniha Zbor s jasným cieľom je vzrušujúcim príbehom zboru Saddleback. Autor v nej vysvetľuje pohľady, princípy a praktiky, ktoré si Boh silno použil pri budovaní jedného z najefektívnejších zborov na severoamerickom kontinente.

Vypredané
1,- € 7,80 €
Život s jasným cieľom, 2. doplnené vydanie

Život s jasným cieľom, 2. doplnené vydanie

Nové, doplnené vydanie knihy „Život s jasným cieľom“ je určené novej generácii ľudí, ktorí chcú v živote docieliť niečo zmysluplné.

Skladom
9,80 € 10,90 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2024 © Porta Libri