Autori

Warren Rick Dr., Amen Daniel Dr., Hyman Mark Dr.

Úvod Warren Rick Dr., Amen Daniel Dr., Hyman Mark Dr.

 

Dr. Rick WARREN je zakladajúcim pastorom a kazateľom cirkevného zboru Saddleback Church v Kalifornii. Toto spoločenstvo sa odtiaľ rozrástlo do celého sveta a dnes do siete cirkevných zborov patrí viac ako 30 000 ľudí. Dr. Warren ako teológ prednášal na univerzitách v Oxforde, Cambridge, Harvard a mnohých ďalších. Ako vizionár a expert na globálne trendy pravidelne poskytuje poradenstvo pre OSN, Kongres Spojených štátov, Ekonomické fórum v Davose, TED konferenciu, Aspen Institute a iné významné inštitúcie. V slovenčine vyšli jeho knihy Život s jasným cieľom (Porta libri 2005, 2014) a Zbor s jasným cieľom (Porta libri 2006).

 

 

 

Dr. Daniel AMEN je lekár, psychiater, učiteľ a autor ôsmich bestsellerov New York Times. Amen je zakladateľom Amen Clinics. Jeho aktivity prezentovali rôzne médiá, napr. Newsweek, TIME, Parade Magazine a New York Times, bol hosťom The Dr. Oz Show a 20/20.

 

 

 

Dr. Mark HYMAN je rodinný lekár, autor šiestich bestsellerov New York Times, medzinárodne uznávaný speaker a prednášateľ. Je tiež zakladateľom The UltraWellness

 

Center, predsedom správnej rady The Institute for Functional Medicine, redaktorom

 

The Huffington Post a pravidelným lekárskym konzultantom televíznej show Katie.

 

Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Program Daniel

Program Daniel

Žite zdravšie rozvojom piatich základov vášho života, ktorými sú VIERA, STRAVA, POHYB, MYSLENIE a PRIATELIA. Sústreďte sa počas 40-dňového programu na zmenu týchto piatich oblastí a váš život sa nezmení len na chvíľu, zmení sa navždy.

11,60 € 12,90 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2021 © Porta Libri