Autori

Allender Dan B., Dr. Longman Tremper

Úvod Allender Dan B., Dr. Longman Tremper

Dr. Tremper Longman III získal titul M. Div. na Westminster Theological Seminary a doktorát z odboru Staroveký Blízky východ na Yalskej univerzite. Päť rokov prednášal vo Westminsteri, potom sa stal profesorom teológie na Westmond College. Dr. Longman je autorom publikácií How to Read the Psalms (Ako čítať Žalmy), How to Read the Proverbs (Ako čítať Príslovia),Introduction to the Old Testament (Úvod do Starého zákona) a komentárov ku Knihe kazateľ, Veľpieseň a Knihe Daniel. Dr. Longman a jeho manželka Alice majú dospelé deti a žijú v Santa Barbare v Kalifornii. 


Dr. Dan Allender získal titul M. Div. na Westminster Theological Seminary a doktorát z poradenskej psychológie na Michigan State University. Sedem rokov vyučoval na Grace Theological Seminary a osem rokov na Colorado Christian University. V súčasnosti pôsobí ako prezident a profesor poradenskej psychológie na Mars Hill Graduate School v Seattli v štáte Washington. Je tiež zakladateľom a riaditeľom Wounded Heart Ministries, PLLC, kde vo veľkej miere cestuje a prednáša s cieľom predstaviť svoj unikátny pohľad na zotavenie sa po sexuálnom zneužívaní, lásku a odpustenie a iné s tým súvisiace témy. Je autorom diela Wounded Heart (Zranené srdce), The Healing Path (Cesta uzdravenia). S manželkou Rebekou žijú v oblasti Puget Sound a majú tri deti Annie, Amandu a Andrewa.  


Dan Allender a Tremper Longman III spolu napísali niekoľko kníh: Intimate Allies (Dôverní spojenci), The Cry of the Soul (Plač duše), Bold Love (Milovať s odvahou) aBold Purpose (Odvážny cieľ). Kniha Plač duše vyšla v Porta Libri v roku 2002.

Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Pravá tvár lásky

Pravá tvár lásky

Objavte pravú tvár lásky. Autori vykresľujú agresívnu, zanietenú moc skutočnej lásky. Nie je o tom, ako vychádzať s ostatnými. Odvážna láska hovorí o neuveriteľnej možnosti zmeny vzťahov v rodine, medzi priateľmi, spolupracovníkmi.

Vypredané
3,- € 9,50 €
VýpredajPláč duše

Pláč duše

Autori objasňujú, ako sa v našich emóciách odhaľujú naše najzávažnejšie otázky o Bohu. Často kolíšeme medzi dvomi extrémami.

Skladom
2,- € 5,30 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2024 © Porta Libri