Autori

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Články

1 2 3 4 >>
CampFest 2017 prichádza

CampFest 2017 prichádza s hlavnou témou PREMENA!

viac
NA CAMPFESTE BOLO KRÁĽOVSKY

18. ročník open air festivalu CampFest je úspešne za nami. Na Ranči Kráľova Lehota sa od 4. do 7. augusta 2016 ozývala hudba, slovo, divadlo a ľudia mali príležitosť zažiť festivalovú zábavu v nádhernej prírode Liptova.

viac
CampFest privíta opäť zaujímavú kombináciou hostí

Pred nami je posledný mesiac školských a intenzívnych pracovných povinností. Ak si už teraz zapĺňate kalendár akciami, určite neprehliadnite aj CampFest, ktorý v čase 4.-7. augusta 2016 bude prebiehať už po osemnásty krát. Tešiť sa môžete na rozmanitú zbierku talentov, ktorá sa vám na Ranči Kráľova Lehota predstavia.

viac
Prvé mená zahraničných kapiel na CampFeste 2016

Prvé mená zahraničných kapiel na CampFeste 2016 zverejnené!CampFest je predovšetkým hudobný festival, preto k nemu neodmysliteľne patria aj hudobníci a kapely rôznych žánrov a talentov. Organizátori zverejnili hneď dve mená zahraničných účinkujúcich, ktorých uvidíte 4.-7. augusta 2016 na Ranči Kráľova Lehota.

viac
PRÍPRAVY NA CAMPFEST VRCHOLIA

Mnohí z nás si užívajú dovolenku a letné dni, pretože sezóna je v plnom prúde. Niekoľko desiatok ľudí má však namierené na Ranč  Kráľova Lehota. Dôvodom je príprava CampFestu 2015, ktorý je doslova za dverami.

viac
Na CampFeste sa bude hovoriť, ako byť JEDNODUCHO V ŇOM

Už tento týždeň sa začne vysvedčením oficiálne leto. Máte už program na prázdniny? Výbornou voľbou je festival CampFest, ktorý v čase 6.-9. augusta 2015 bude prebiehať už po sedemnásty krát.

viac
1 2 3 4 >>
Copyright 2014 - 2017 © Porta Libri