Autori

Na CampFeste sa bude hovoriť, ako byť JEDNODUCHO V ŇOM

Pridané: 18.06.2015

Už tento týždeň sa začne vysvedčením oficiálne leto. Máte už program na prázdniny? Výbornou voľbou je festival CampFest, ktorý v čase 6.-9. augusta 2015 bude prebiehať už po sedemnásty krát.

Okrem bohatého hudobného a sprievodného programu pre vás organizátori pripravili aj pestrosť tém a hovoreného slova.

Na najväčšom pódiu, počas hlavného programu sa rečníci budú venovať ústrednej téme: Jednoducho v Ňom. Odznejú hlavne evanjelizačné a hlavné témy z pohľadu Vlada Žáka, Janka Buca, Miška Kevického, či Petra Liptáka.

V priebehu dvoch festivalových dní si budete môcť vypočuť hneď niekoľko seminárov. Už spomínaný Janko Buc bude rozprávať o Kultúre úcty, spolu s Martinom Janusom. Speváčka kapely Christallinus, Evka Hrešková bude hovoriť na tému: Čistý postoj srdca. Richard Vašečka, autor úspešnej série brožúr Milovať a ctiť, bude hovoriť práve o týchto skutočnostiach, s podtitulom Vo vzťahu. Zo školy kresťanského poradenstva (Nová DNA) – sa bude Vlasťo Beňa venovať téme Pornografie a Karol Verčimák téme Hranice. Redaktorka RTVS a manželka evanjelického kňaza – Dagmar Mozolová – prinesie pohľad na to, ako byť Celá rodina uprostred s Ním. O nástrahách na tému Okultizmu bude rozprávať Denis Blaho. Poslanec Európskeho parlamentu Branislav Škripek, spolu s Jankou Janborvou objasnia Duchovné pozadie a zákony z prostredia Bruselu. Manželia Sochorovci budú rozoberať Rozdiely medzi nami, Miro Tóth priblíži, čo znamená Žiť v Božej prítomnosti, a Ingela de Bruin bude mať seminár o Počúvaní Božieho hlasu. Veríme, že si každý účastník nájde to, čo potrebuje počuť, alebo čo ho povzbudí, rozosmeje, ale hlavne priblíži ako byť jednoducho v Ňom.

 

Na to, aby ste si uvedené témy a semináre mohli vypočuť, musíte si zakúpiť vstupenku. Od 1. júla 2015 začína posledné predplatné, vo zvýhodnenej cene na celý festival. Ak ju ešte nemáte, neváhajte si ju zarezervovať čo najskôr. Cena vstupného na mieste je 35€ na celý CampFest, v dňoch 6.-9. augusta 2015, na Ranči Kráľova Lehota.

Organizátori taktiež hľadajú chlapov a chlapcov – dobrovoľníkov, ktorí by boli ochotní pomôcť so stavaním hlavného programového stanu Hangár. Strava a ubytovanie je zdarma, podmienkou je vek 18+ a voľno v kalendári, v termíne 26.-31. júl 2015. Hlásiť sa treba na: dobrovolnik@mpks.sk.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Hk4LLUVvhaI

 

Text: Michaela Paštrnáková

 

Oficiálny web: www.campfest.sk

 

CampFest - open Air Music Festival (OFFICIAL)


Späť na zoznam článkov
Copyright 2014 - 2020 © Porta Libri