Autori

Porovnanie cien na Pricemania.sk

Hybels Bill

Úvod Hybels Bill

Bill Hybels je zakladateľom a pastorom zboru Willow Creek v South Barringtone v štáte Illinois a predsedom rady združenia Willow Creek Association. Je autorom vyše dvadsiatich bestsellerov vrátane kníh Leadership Axioms (Axiómy vodcovstva), Holy Discontent (Svätá nespokojnosť), The Volunteer Revolution (Revolúcia dobrovoľníkov) a Courageous Leadership (Odvážne vodcovstvo), ale aj klasických titulov ako Too Busy Not to Pray (Dopraj si prepych modlitby) či Becoming a Contagious Christian (Ako sa stať nákazlivým kresťanom). Po celom svete je známy ako odborník na vyučovanie kresťanských lídrov v tom, ako môže miestna cirkev premieňať jednotlivcov i komunity. S manželkou Lynne majú dve dospelé deti a dvoch vnukov.

V roku 1995 Bill Hybels založil iniciatívu The Global Leadership Summit – dvojdenný formát konferencií pre lídrov z prostredia firem, cirkví, vládnych inštitúcií a neziskových organizácií. Konferencie GLS sa konajú každý rok v viac než 500 mestách po celom svete. Viac informácií o GLS v Českej a Slovenskej republike nájdete na www.willowcreek.cz.

Zobrazené produkty 1 - 1 z celkových 1
Zjednoduš svůj život: Deset kroků k úklidu tvé duše

Zjednoduš svůj život: Deset kroků k úklidu tvé duše

V této knize Bill Hybels odhaluje deset klíčových oblastí, které jsou zdrojem chaosu v našem životě – od financí, přes plánování času, až po mezilidské vztahy.

7,- € 12,90 €
Na stranu: produktov.
Copyright 2014 - 2019 © Porta Libri